תקנון

תתחדשו!
טיילתם להנאתכם באתר שלנו, בחרתם את זו שמצאה חן בעיניכם, בדקתם שהמידה נכונה לכם וביצעתם רכישה.
עכשיו בטח אתם רוצים לשמוע מאתנו קצת יותר על איך זה עובד, על שירות המשלוחים שלנו ועל התקנון אז בשביל לא לסבך יותר מדי תמצתנו את זה למספר נקודות עיקריות

משלוחים:
בחרתם את הפריטים האהובים עליכם, וסיימתם את תהליך הרכישה- שימו לב שתקבלו אישור במייל שהזמנתכם נקלטה ואושרה לכתובת אותה עדכנתם בתהליך הרכישה.
המוצר יעובר למחלקת המשלוחים ואתם תקבלו אותו בהתאם לאופן המשלוח והדרך אותה בחרתם.
שימו לב: ב mina חושבים גם על מי שצריך את המשלוח באופן דחוף ובאם זה כך אתם מוזמנים ליצור קשר בוואצאפ…..
עוד שתי דברים שרצינו להוסיף לכם:

לגבי החלפת מוצר:
לעיתים, בהזמנת מוצר ברשת, יש דברים שצצים לאחר הגעת הפריט אליכם הביתה, כמו מידה או צבע, אנחנו הכי מבינים את זה ומאפשרים לכם להחליף את הפריט עד 14 יום מאז שקיבלתם את המוצר תמורת פריט חלופי או זיכוי בתנאי שלא נעשה בו שימוש.
אז אם המידה פחות מתאימה, או כל בעיה אחרת, תארזו את המוצר יפה כמו שקיבלתם שלחו אלינו בדואר רשום בצירוף החשבונית, אל תשכחו לכתוב שם מלא, וטלפון ליצירת קשר.

הכתובת שלנו למשלוח: MINA כפר חב"ד 6084000 אנו ניצור עמכם קשר כשהפריט יגיע אלינו, ונבצע את בקשתכם להחלפה או זיכוי לשביעות רצונכם.

חשוב לנו להדגיש כי את הפריטים שנרכשו ב- sale יהיה ניתן להחליף עד שבוע בלבד מיום קבלת הפריט, וזאת תמורת מוצר אחר מפריטי ה-SALE באותו המחיר.

לגבי החזרת מוצר:
ניתן להחזיר פריט שנקנה אצלינו, ולקבל תמורתו החזר כספי עד 3 ימים מיום קבלת המשלוח, גם כאן חשוב לנו להדגיש כי כאשר מדובר בדרישה להחזר כספי יש ניכוי של 5% מערך העסקה – ולא כולל דמי משלוח.